Zamrażanie na zewnątrz? Wypróbuj te automaty w ciepłym domu

Powiem Ci sekret. Kiedy temperatury spadają na zewnątrz, gram w sloty wideo. Nie musisz wychodzić z domu, możesz wziąć gorącą herbatę, aby towarzyszyć mi, wybrać zabawne gry od Playtech, Microgaming lub NetEnt, a nawet wygrać trochę gotówki na czas, kiedy mam ochotę wyjść.

To moja ulubiona gra na automatach w sezonie zimowym. Może i ci się spodoba.

Slot Arctic Fortune

artic fortune

Wydany w 2010 roku Arctic Fortune to wysokiej jakości wideoautomat Microgaming, który wykorzystuje pięć bębnów, cztery rzędy i niezwykle opłacalny format 1024 sposobów na wygraną. Nazwa gry w znacznym stopniu pokazuje, czego gracze mogą oczekiwać w kategoriach tematycznych. Akcja rozgrywa się w mroźnym, lodowo-polarnym regionie, a główni bohaterowie, których spotkasz na bębnach, są brutalnymi wojownikami wikingów.

Użyte symbole o niższej wartości to arktyczny wilk, skrzynia wypełniona złotem, róg do picia z winem i tradycyjny drakon wikingów. Dramatyczne efekty dźwiękowe pozwalają zwiększyć nacisk i emocje na bardziej wciągającą sesję, pełną akcji i ogromnych wypłat. Arctic Fortune oferuje także wiele wspaniałych funkcji, w tym do 40 darmowych spinów z ogromnymi mnożnikami wygranych, rozpraszaczy i wildów. Nominały monet wahają się od 0,01 $ do 0,20 $, z możliwością obstawienia od jednej do dziesięciu monet na spin.

Symbole specjalne

Wygrane są przyznawane za pasujące kombinacje symboli ustawionych na bębnach od lewej do prawej. Najwyższymi płatnikami w Arctic Fortune są twardogłowi wojownicy wikingów, wyposażeni w potężną broń, która z pewnością może sprawić, że twoja krew będzie zimna. Nie trzeba się ich jednak obawiać, ponieważ wojownik z tarczą, rudowłosa dziewica i wiking z rogatym hełmem mogą zarobić 1,500, 1000 i 500 monet za pięć pasujących symboli.

Fakt, że Microgaming zdecydował się na użycie unikatowych ikon dla płatnych kombinacji jest dość odświeżający, ponieważ jesteśmy pewni, że wielu miłośników kołowrotków męczyło typowe karty do gry migające przed ich oczyma.

Dwa specjalne symbole są główną atrakcją Arctic Fortune, ponieważ pomagają aktywować pewne bonusowe funkcje. Na przykład rozrzut zawiera mapę ze sztyletem utkniętym w środku. Ten symbol oferuje najwyższą wypłatę w grze, ponieważ może pomóc zakończyć twoją sesję spinningową do 9 000 monet.

Głównym celem rozproszenia mapy jest odblokowanie rund wolnych obrotów w Arctic Fortune, ale potrzebujesz co najmniej trzech dopasowań. Inną zaletą rozproszenia mapy jest to, że nagrody są wypłacane, choć niewielkie, za dwa pasujące symbole, podczas gdy wiele innych automatów wideo płaci tylko za mecze składające się z co najmniej trzech identycznych ikon.

Tarcza viking z logo Arctic Fortune w środku jest dzika, co oznacza, że ​​może być używana jako substytut wszystkich innych ikon w grach głównych i bonusowych. Rozproszenie mapy jest prawie jedynym symbolem, którego nie można zahaczyć na dziko. Zwycięski potencjał dzikiej przyrody jest nieznacznie zmniejszony dzięki temu, że pojawia się tylko na dwóch bębnach, drugim i czwartym.

Alaskan Fishing Slot

Alaskan Fishing Slot

Alaskan Fishing to świetnie wyglądający automat wideo Microgaming, który jest dostępny wyłącznie w formacie 243 sposobów na wygraną. Ma 5 bębnów i jak można się domyślić z jego nazwy wyjaśniającej, jego tematem jest wędkarstwo, które odbywa się na Alasce. Jeśli ta aktywność jest twoją ulubioną rozrywką, oprócz obracania bębnów, szanse na to, że ci się spodoba, są dość wysokie, ponieważ wszystko w grze jest bezpośrednio powiązane z głównym tematem. Kołowrotki znajdują się w pięknym jeziorze, za którym można zobaczyć ośnieżone góry i las.

Dostępne nominały monet w tej grze wynoszą od 0,01 GBP do 0,05 £ i można obstawiać każdy spin do 10 monet. Aby dostosować liczbę monet na linię, musisz użyć przycisku oznaczonego jako „monety”. Maksymalny zakład na spin wynosi 15 £, a procent RTP na tym automacie to 96,63%, co jest dość wysokim poziomem w porównaniu do innych dostępnych automatów w Internecie.

Symbole specjalne

Wszystkie symbole zawierają motyw wędkarski gniazda w taki czy inny sposób i nie ma symboli kart do gry, takich jak A, K, J i Q. Gra oferuje trzy specjalne symbole – dwa symbole rozproszone i ułożone w stosy. Ten ostatni przedstawia logo slotu i zastąpi wszystkie symbole na bębnach, chyba że są specjalne, takie jak rozprasza. Dziki element może pojawić się w stosie podczas rundy bonusowej, a także podczas podstawowej gry.

Slot ma dwa symbole rozproszone – jeden ilustrujący skrzynię wędkarską i taki, który przedstawia rybaka. Oba wywołują wielkie rundy bonusowe, które czynią je bardzo korzystnymi. Możesz rozproszyć rybaka tylko na pierwszej i piątej rolce, w którym to przypadku aktywuje się gra premiowa Fly Fishing. Pozostałe symbole, które będziesz obracać podczas gry to orzeł, niedźwiedź, haczyk na przynętę, łódź, wędka i kołowrotek.

Slot Frozen Diamonds

frozen diamonds

Frozen Diamonds to wizualnie atrakcyjny automat wideo, który ma 20 stałych linii wygrywających i 5 bębnów. Gra jest rozwijana przez Rabcat Gaming i jest oferowana wyłącznie w wielu kasynach online Microgaming. Ta gra o tematyce zimowej daje ci możliwość poznania zimnego świata ciągłego lodu i odkrycia jego ukrytych skarbów.

Każdy z symboli na bębnach jest umieszczony w kostce lodu, która uzupełnia dominujący motyw w grze. To gniazdo oferuje bardzo interesującą rozgrywkę, ponieważ wirowanie bębnów odbywa się w inny sposób. Za każdym naciśnięciem przycisku „Wirowanie” symbole spadają z bębnów, a nowe zastępują je od góry.

Slot oferuje możliwość wyboru różnych nominałów monet, które wahają się od 0,01 € do 2 €. Minimalny zakład, który możesz postawić w rundzie, to 0,20 €, a maksymalna – 40 €. Możliwe jest dostosowanie ilości, którą chcesz postawić, za pomocą odpowiednich strzałek, znajdujących się obok przycisku ‚Spin’.

Symbole specjalne

Jedynym specjalnym symbolem w grze jest dziki element, co oznacza, że ​​ten automat nie oferuje rozpraszania. Dziki element przedstawia kolorową gwiazdę i zastępuje wszystkie inne symbole w celu uzupełnienia pewnej płatnej kombinacji. Możesz łatwo rozpoznać ten element, ponieważ zawiera znak jasno określający jego funkcję. Dziki symbol może znacznie zwiększyć twój bankroll, ponieważ może pomóc ci wygrać kombinacje, które nie byłyby możliwe inaczej.

Elementy o wysokiej wartości w grze ilustrują różne rodzaje kamieni szlachetnych i minerałów, w tym duży pomarańczowy diament, który czyni gniazdo szczególnie przyjemnym dla oczu. Pozostałe symbole, które znajdziesz na bębnach, to standardowe karty do gry. Są to te o najniższej wartości i jako takie nie oferują imponujących wypłat.

Post Author: Alfreda Kava