Co byś zrobił, jeśli wygrasz jackpota? 10 najbardziej szalonych prawdziwych historii

Ważne jest, aby pamiętać, że wygrana w loterii nie rozwiąże wszystkich twoich problemów. W rzeczywistości życie wielu ludzi stawało się znacznie gorsze po tym, jak stali się super bogaci.

Oto 10 najbardziej szalonych, prawdziwych sklepów zwycięzców loterii, którzy wygrali zmieniającą życie sumę pieniędzy, ale stracili wszystko.

John McGuinness – 10 milionów dolarów

John McGuinness - 10 million dollars

Szkocki fanatyk piłki nożnej John McGuinness wygrał ogromnie na loterii – 10 milionów dolarów w 1997 roku.

Wkrótce po tym wydarzeniu Jan przyszedł na złotą okazję. Zaproponowano mu szansę zostania członkiem zarządu drużyny Scottston Football League Livingston Football Club.

Fan piłki nożnej postanowił zatopić 6 milionów dolarów w swoim ukochanym lokalnym klubie. Niestety, zatonął szybko, zabierając go ze sobą.

Dziś ma 2 miliony funtów długów.

Evelyn Adams – 5,4 miliona dolarów

Evelyn Adams

Z szansami nikłymi do nikogo, Evelyn Adams pokonała wszelkie szanse wygrywając dwukrotnie loterię, raz w 1985 roku i ponownie w 1986 roku.

Pochodząca z New Jersey wygrała w sumie 5,4 miliona dolarów, ale partyjna dziewczyna zdecydowała, że ​​świetnym pomysłem będzie spędzić trochę czasu w Atlantic City.

Adams została porwana na imprezę i wydała swoją fortunę na drinki, nocne kluby i narkotyki.

Dziś mieszka w parku przyczep.

Morał historii? Jeśli kiedykolwiek będziesz miał szczęście, aby wygrać w loterii dwa razy, przynajmniej zachowaj jeden z czeków!

Ibi Roncailoli – 5 milionów dolarów

Ibi Roncailoli

Odszedł z 5 milionami dolarów w 1991 roku. Podstępnie zdecydowała, że ​​nie powie swojemu mężowi, jak ją wyda.

Roncailoli, postanowiła przekazać 2 miliony dolarów swojej fortuny sekretnemu dziecku, które miała z innym mężczyzną.

Kiedy jej mąż się dowiedział, był wściekły i otruł żonę środkami przeciwbólowymi.

Joseph Roncailoli został uznany winnym zabójstwa i stracił wszystkie pieniądze. Podobno nawet poprosił rodzinę Ibi, by pomogła mu zapłacić rachunek za jej pogrzeb.

Callie Rogers – 3 miliony dolarów

Callie Rogers

Kiedy brytyjska nastolatka Callie Rogers miała 16 lat, kiedy wygrała około 3 miliony dolarów i stała się najmłodszym zwycięzcą loterii w historii Wielkiej Brytanii.

Callie wybrała się na wydatki i wyrzuciła pieniądze na wszystko, od ubrań po wakacje, aż po imprezy z ulepszeniami piersi.

Sześć lat później była całkowicie spłukana i zadłużona i została zmuszona do podjęcia pracy jako pokojówka, aby utrzymać siebie i dwoje dzieci.

Tak więc, jeśli myślisz, że surowe minimum 18 lat na grę na loterii w USA jest nieco zbyt wysokie, zrozumiesz teraz dlaczego.

Billie Bob Harrell Jr. – 31 milionów dolarów

Billie Bob Harrell Jr.

Billie Bob Harrell Jr. wygrał 31 milionów $ w loterii Texas w 1997 roku.

Były kaznodzieja wierzył, że wygrana została wysłana do nieba i w efekcie wypożyczyła wiele swoich pieniędzy tak zwanym przyjaciołom i rodzinie, którzy zgłosili się po usłyszeniu o jego nowym znalezionym bogactwie.

Będąc człowiekiem boga, Harrell oddał swoje pieniądze i nigdy nie otrzymał tego zwrotu.

Został spłukany w ciągu dwóch lat i niestety popełnił samobójstwo zaledwie 20 miesięcy po początkowym wygraniu loterii.

Jeffrey Dampier – 20 milionów dolarów

Jeffrey Dampier

Jeffrey Dampier wygrał około 20 milionów dolarów w loterii Illinois i zdecydował się zainwestować w sklep popcorn o nazwie „Kassie’s Gourmet Popcorn”.

Jednak jego brat nie wydaje się, że to dobry pomysł.

Obaj kłócili się o sklep z popcornem dla smakoszy, dopóki pewnego dnia w towarzystwie jego dziewczyny brat Dampier nie postrzelił go w tył głowy i zostawił w furgonetce, podczas gdy zamierzali biec z pieniędzmi.

Oczywiście obaj zostali schwytani i spędzili resztę życia w więzieniu, ale to tylko udowadnia, że ​​nie ma zaufania!

Willie Hurt – 3,1 miliona dolarów

Willie Hurt

W 1989 roku Willie Hurt wygrał jackpot w wysokości 3,1 miliona dolarów w loterii Michigan.

Zaledwie dwa lata później Hurt rozwiódł się, stracił opiekę nad swoimi dziećmi, oskarżony o usiłowanie zabójstwa swojej żony i podjął uzależnienie od crack-kokainy, które zniszczył całą fortunę.

Jeśli ta historia pokazuje nam cokolwiek, ważne jest, aby zawsze mieć głowę na wysokości.

William Bud Post – 16 milionów USD

William Bud Post

William „Bud” Post jest kolejnym zwycięzcą loterii, której członkowie rodziny pojawili się w powietrzu, próbując zarobić na swojej wygranej.

Wkrótce po wygraniu 16,2 miliona dolarów jego dziewczyna pozwała go za część wygranych i faktycznie wygrała sprawę.

Następnie jego brat próbował zatrudnić zabójcę, aby go zabić, aby mógł zdobyć pieniądze dla siebie, ale nie udało mu się.

I w końcu jego inne rodzeństwo przekonało go, by dokonał złych inwestycji, które spowodowały jego dług w wysokości 1 miliona dolarów i przeżyły kontrole zabezpieczenia społecznego w chwili jego śmierci.

Cała loteria wniesiona do Post była nędzą.

Janite Lee – 18 milionów dolarów

Janite Lee

Janite Lee postanowiła być hojna dla swoich pieniędzy, gdy wygrała w loterii 18 milionów dolarów w 1993 roku.

Przekazała znaczną część swoich pieniędzy na programy związane z rządem i organizacje polityczne, a nawet na kolację z byłym prezydentem Billem Clintonem, ponieważ na jej wkład.

Ponadto przekazała 1 milion dolarów na Uniwersytet Waszyngtoński w St. Louis, aby zbudować nową bibliotekę, którą nazwali jej imieniem.

Ale zawsze jest ciemna strona, Lee dużo grała i ostatecznie znalazła się w głębokim zadłużeniu do tego stopnia, że ​​została zmuszona do złożenia wniosku o ogłoszenie bankructwa.

Alex i Rhoda Toth – 13 milionów dolarów

Alex i Rhoda Toth

Małżeństwo Alex i Rhoda Toth wygrali na loterii w 1990 roku.

Nagroda wyniosła 13 milionów USD i zdecydowali się ją otrzymać w wysokości 666,666 USD rocznie przez 20 lat, aż do 2010 roku. Jednak pomimo dobrych intencji, sprawy nie zakończyły się dobrze.

Niestety, stracili prawie wszystko w 2006 roku z powodu opłat sądowych spowodowanych przez członków rodziny pozywających parę tylko po to, by otrzymać część swoich wygranych.

Mieszkali w malutkim parku przyczep, kiedy para została aresztowana za uchylanie się od płacenia podatków i nakazano IRS zapłacić 1,1 miliona dolarów.

Post Author: Alfreda Kava